Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Бизнес

banner12

Рекордний видобуток нафти в США: ціни продовжують знижуватися

Новини Бізнесу: За останніми даними, світові ціни на нафту продовжують зниження у зв'язку з рекордним рівнем видобутку сировини в США.

Світові ціни на нафту знижуються в п'ятницю вранці, відіграючи статистику по рекордного рівня видобутку сировини в США. Про це повідомляє Прайм.

"Станом на 7:58 серпневі ф'ючерси на північноморську... ( подробнее )

Зростання грошових переказів заробітчан

Новини Бізнесу: У червні 2018 року виник приплив внесків населення в банківську систему від заробітчан.

Національний банк підвищив прогноз щодо приватних переказів коштів з-за кордону в Україну до 11,6 млрд доларів за підсумками року. Про це на брифінгу повідомив заступник глави НБУ Дмитро Сологуб.

"Ми очікуємо, що в цьому році... ( подробнее )

Нацбанк рятує гривню: продає валюту на аукціоні

Новини Бізнесу: З початку минулого тижня НБУ продав на ринку 148 мільйонів доларів.

Національний банк України продовжує уважно стежити за станом валютного ринку та в разі необхідності готовий і надалі згладжувати надмірні коливання шляхом проведення інтервенцій.

Як говориться в коментарі регулятора, для згладжування валютних коливань... ( подробнее )

ЄБРР підрахував, скільки Україна за 10 років витратила на держбанки

Новини Бізнесу: Європейський банк реконструкції та розвитку підрахував, що Україна з 2008 року вклала $15,5 мільярда на підтримку своїх державних банків.

Україна з 2008 року вклала 15,5 мільярда доларів на підтримку своїх державних банків, без урахування витрат на фінустанови, передані до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Про це... ( подробнее )

При Мінфіні з'явиться група по боротьбі з ухиленнями в оподаткуванні

Новини Бізнесу: Міністерство фінансів України створить робочу групу з виконання плану протидії стратегій і практик розмивання оподатковуваної бази.

При Міністерстві фінансів створюється робоча група по реалізації плану протидії стратегій і практик розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування (План дій BEPS).... ( подробнее )

Торги фондовими індексами АТР в п'ятницю закрилися різноспрямованими змінами

Новини Бізнесу: Учасники ринку оцінювали можливі наслідки від введення нових мит на імпорт сталі і алюмінію в США, а також статдані з Південної Кореї і Китаю.

Фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) змінилися слабо і різноспрямовано за підсумками торгів у п'ятницю.

Зведений індекс АТР MSCI Asia Pacific слабо змінився... ( подробнее )

У МЗС України прокоментували фіндопомогу ЄС

Новини Бізнесу: У МЗС України уточнили коментар про виділення Євросоюзом кредиту в 1 млрд євро.

У Міністерстві закордонних справ України уточнили коментар до рішення Ради Європейського Союзу про виділення Україні четвертого пакету макрофінансової допомоги, розмір якого становить 1 млрд євро.

Про це йдеться в коментарі МЗС України... ( подробнее )

В ЄС оприлюднене рішення про виділення мільярда євро для України

Новини Бізнесу: Євросоюз опублікував в офіційному збірнику рішення про надання Україні макрофінансової допомоги на суму 1 млрд євро.

Рішення про надання Євросоюзом макрофінансової допомоги обсягом 1 млрд євро опубліковано в офіційному збірнику законодавчих актів. Документ набуде чинності через три дні.

Далі відповідно до процедури... ( подробнее )

МЕРТ в базовому сценарії очікує зростання ВВП України в 2019 році на 3%

Новини Бізнесу: Мінекономрозвитку прогнозує, що в 2019 році зростання валового внутрішнього продукту України сповільниться до 3%, але потім прискоритися і в 2020 році складе 4,1%.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) поліпшило прогноз зростання ВВП України в 2018 році з 3% до 3,2% і погіршив оцінку інфляції з 9% до 9,9%,... ( подробнее )

Нацбанк розповів, які купюри підробляють найчастіше

Новини Бізнесу: Національний банк України поінформував, що в 2017 році найбільш часто підробляли банкноти номіналом 500 гривень і 100 доларів.

Найбільш часто подделываемыми купюрами за підсумками 2017 року були банкноти номіналом 500 грн та 100 дол. Про це йдеться в річному звіті Національного банку за 2017 рік.

За даними НБУ,... ( подробнее )

banner13