Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Бизнес

banner12

На ремонт доріг виділять 6,6 млрд грн.

Новини Бізнесу: В планах Міністерства інфраструктури на 2018 рік відремонтувати більше 4 тисяч кілометрів доріг.

В 2018 році на ремонт автомобільних доріг в Україні направлять 6,6 млрд гривень. Про це повідомляє Державне агентство автомобільних доріг України. "За бюджетною програмою 3111020 "Розвиток мережі і утримання автомобільних доріг... ( подробнее )

У НБУ повідомили, яку купюру найчастіше підробляють в Україні

Новини Бізнесу: У Національному банку України повідомили, що в 2017 році найпопулярнішою банкнотою для підробки шахраями стала купюра в 500 грн.

За підсумками 2017 року найпопулярнішою банкнотою для підробки шахраями стала купюра в 500 грн. Про це свідчать дані Національного банку України.

"Результати 2017 року свідчать про збільшення... ( подробнее )

Збитки ПФУ досягають 30 млрд гривень

Новини Бізнесу: За даними Держстатистики 3,7 млн чоловік, або кожний третій працівник працює без оформлення трудових відносин.

Пенсійний фонд у своєму звіті підрахував збитки, які приносить неформальна зайнятість. "В результаті неформальної зайнятості втрати Пенсійного фонду в рік розрахунково складають понад 30 млрд грн", — йдеться в документі.... ( подробнее )

НБУ спростував інформацію про рішення Верховного суду по одному з банків України

Новини Бізнесу: Верховний суд при розгляді заяви НБУ по банку "Хрещатик" рішення по суті позову не брав.

Національний банк України (НБУ) відзначає, що Верховний суд України при розгляді 27 лютого заяви центробанку про перегляд рішення Вищого адміністративного суду від 7 грудня 2017 року по банку "Хрещатик" з урахуванням нововиявлених обставин,... ( подробнее )

У Туреччині може з'явитися власна криптовалюта

Новини Бізнесу: Чиновники Туреччини пропонують створити національну криптовалюту Turkcoin, технічні подробиці проекту поки не розкриваються.

Турецькі чиновники підготували звіт, у якому пропонує створити національну криптовалюту Turkcoin. Про це повідомляє Al-Monitor.

"Світ рухається в бік нової цифрової системи. Туреччині потрібно... ( подробнее )

Криптовалютные шахраї надурили близько 10 тис. австрійців

Новини Бізнесу: Точна сума втрачених коштів невідома, за деякими оцінками, це понад 80 млн євро.

Більше 10 тис. австрійців втратили близько 12 тис. біткойнів після краху криптовалютной системи Optioment в кінці листопада 2017 року, пише австрійська газета Die Presse. Цей інцидент став найбільшою аферою з криптовалютами в Європі. Точна сума... ( подробнее )

НБУ прогнозує зниження інфляції

Новини Бізнесу: За прогнозами МВФ і Світового банку, інфляція в Україні в поточному році сповільниться до 7%.

Фактична інфляція в Україні в лютому в річному вимірі залишилася трохи вище прогнозу, опублікованого в Інфляційному звіті Національного банку України за січень 2018 року. Про це йдеться в коментарі НБУ щодо даних Державної служби... ( подробнее )

Україна може отримати 1 млрд євро від Єврокомісії

Новини Бізнесу: Умовою для отримання допомоги буде реалізація реформ, розроблених для того, щоб реагувати на вразливі місця в українській економіці".

Європейська комісія пропонує Раді ЄС та Європейського парламенту надати Україні нову програму макрофінансової допомоги (МФП) у розмірі 1 млрд євро. Про це віце-президент Єврокомісії Валдіс... ( подробнее )

Частка безготівкових розрахунків у Україні зросла втричі за 5 років

Новини Бізнесу: У 2017 році українці зробили більше 3 мільярдів операцій з використанням платіжних карток на суму 2,125 трильйона гривень.

Обсяг безготівкових розрахунків в 2017 році порівняно з 2016 роком зріс на 46,2%, кількість таких операцій збільшилася на 30,2%. Про це йдеться в повідомленні на сайті Національного банку України. За... ( подробнее )

Звіт ПФ: де українці отримують найвищі пенсії

Новини Бізнесу: За даними Пенсійного фонду України, найвищі пенсії отримують пенсіонери, які живуть у Києві.

Найвищі пенсії отримують пенсіонери - мешканці Києва. Про це свідчать дані, наведені в звіті Пенсійного фонду України.

Так, зокрема, найвищий середній розмір пенсійної виплати на 1 січня 2018 року зафіксовано в Києві -... ( подробнее )

banner13