Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Бизнес

banner12

90% української органічної продукції йде на експорт

Україна експортує 90% загального обсягу органічної сировини та продукції, лише 10% реалізується на внутрішньому ринку. Про це повідомила президент союзу виробників сертифікованих органічних продуктів "Органічний Україна" Олена Березовська на прес-конференції в Києві.

За її словами, серед країн-лідерів по споживанню української органічної... ( подробнее )

Як оцінювати ринки для міжнародної експансії

Домашня робота

Оцініть об'єктивно свої можливості. Чи готові ви до виходу на міжнародні ринки зараз? Здатні ви швидко масштабуватися і виконувати в короткі терміни замовлення в два або навіть десять разів більше нинішніх?

Зовнішні ринки — це вища ліга. Слабкі компанії там програють. Тому критично подивіться на своє виробництво,... ( подробнее )

Українські фінтех-стартапи отримали $20 тис. від американської венчурної компанії

Українські фінтех-стартапи MoCash і hotline.finance виграли гранти в розмірі $10 тис. кожен від американської венчурної компанії Village Capital та фонду MetLife Foundation. Ці два проекти були названі кращими серед 10 стартапів-фіналістів конкурсу Financial Health Forum за результатами пітчингів команд, які проходили 31 жовтня в Unit.city

MO... ( подробнее )

Apple за рік продала 2 млрд пристроїв на iOS

Чистий прибуток Apple за квартал, який завершився 29 вересня, склала $14,125 млрд, або $2,91 у розрахунку на акцію, порівняно з $10,714 млрд, або $2,07 на акцію, за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляється в прес-релізі компанії.

Виручка зросла на 20% — до рекордних для вересневого кварталу $62,90 млрд з $52,58... ( подробнее )

Киберполиция викрила хакера, який заразив вірусом тисячі комп'ютерів у 50 країнах

Хакера, який інфікував майже дві тисячі пристроїв шкідливим вірусом в більш ніж півсотні країн світу, викрили працівники Карпатського управління кіберполіції. Про це повідомили в прес-службі Нацполиции.

Затриманим виявився 42-річний житель Львівської області, який встановив на власний комп'ютер програмний центр управління троянської програми... ( подробнее )

Нацкомісія затвердила остаточну дату перенесення абонентських номерів MNP

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), на засіданні 16 жовтня 2018 року визначила терміни початку впровадження послуг з перенесення абонентських номерів на телекомунікаційних мережах мобільного зв'язку, включаючи створення локальних баз даних операторів телекомунікацій, які надають послуги... ( подробнее )

"Укртрансгаз" не встигає з 1 жовтня запустити добове балансування ГТС

В. о. президента ПАТ "Укртрансгаз" Андрій Хоменко заявив, що оператор ГТС не в змозі забезпечити повноцінну роботу системи добового балансування ринку газу з 1 жовтня 2018 року, як це передбачено постановою НКРЭКУ №788 від 27 липня 2018 року.

У цьому зв'язку він запропонував законодавчо оформити новий термін запуску добового балансування... ( подробнее )

Бути більше ніж 30%: Країни з найбільшою кількістю жінок серед власників бізнесу

Кожну четверту топ-менеджерську позицію у світовому бізнесі сьогодні обіймає жінка. Про це свідчать дані глобальної доповіді компанії "Грант Торнтон" за 2017 рік. Ці 25% поки що пік, якого досягли жінки у бізнесі у світовому масштабі, причому порівняно із 2016-му цей показник зріс лише на 1%. На шкода, у глобальних звітах стосовно лідерських позицій... ( подробнее )

Бути більше ніж 30%: Скільки жінок серед менеджерів та власників бізнесу в Україні

Кожну четверту топ-менеджерську позицію у світовому бізнесі сьогодні обіймає жінка, — про це свідчать дані глобальної доповіді компанії "Грант Торнтон" за 2017 рік. І поки що ці 25% — пік, якого досягли жінки у бізнесі у світовому масштабі. Порівняно із 2016-му цей показник зріс лише на 1%. Але у глобальних звітах стосовно лідерських позицій українських... ( подробнее )

Коли відновить роботу головний аеропорт Закарпаття

Міжнародний аеропорт "Ужгород" відновить повноцінну роботу в наступному році. Про це під час розширеного засідання Ради регіонального розвитку Закарпатської області розповів голова Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА) Геннадій Москаль.

"За останні три роки в цьому напрямку проведена титанічна робота переважно за рахунок... ( подробнее )

banner13