Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Культура

banner12

Вікторія та Девід Бекхем відкрили виставку картин у своєму магазині

Новини культури: Британський дизайнер Вікторія Бекхем відкрила виставку 16 творів мистецтва, які будуть розміщені у її дизайнерському бутіку з 22 по 27 червня на вулиці Довер.

25 червня відбулася презентація заходу, що крім самої власниці бутіка відвідали рідні Вікторії – чоловік Девід і її батьки Ентоні і Жаклін Адамс. Сім'я виглядала... ( подробнее )

У Музеї мадам Тюссо встановили воскову фігуру Хлое Кардашьян

Новини культури: Легендарний Музей мадам Тюссо в Лас-Вегасі встановив воскову фігуру популярної американської моделі і зірки реаліті "Сімейство Кардашьян" Хлое Кардашьян.

Сьогодні, 27 червня, дружина професійного баскетболіста і гравця команди Національної баскетбольної асоціації (нба "Клівленд Кавальєрс" Трістана Томпсона Хлое Кардашьян... ( подробнее )

Картину Пікассо купили одночасно 25 000 людей

Новини культури: В результаті твір великого майстра було куплено за 2 млн. доларів.

На швейцарському сайті QoQa група з 25 000 незнайомих людей придбала в складчину картину Пабло Пікассо "Бюст мушкетери" (1968 р), заплативши близько 50 доларів з людини.

В результаті твір великого майстра було куплено за 2 млн. доларів.

подробнее )

Картину Ван Гога продали на аукціоні в Парижі

Новини культури: Первісна вартість картини оцінювалася у три-п'ять мільйонів євро.

Карина Вінсента Ван Гога "Жінки в дюнах за лагодженням мереж" була продана на аукціоні в Парижі за сім мільйонів євро, повідомляє на своїй сторінці у Twitter аукціонний будинок Artcurial. Відзначається, що первісна вартість картини оцінювалася у три-п'ять... ( подробнее )

В Театрі на Подолі відбудеться прем'єра вистави "Орестея"

Новини культури: Показ вистави буде проходити з 20 по 24 червня.

Під завісу сезону театри столиці приготували прем'єрні вистави, в основу яких покладено як класичні, так і сучасні твори. Один з таких вистав - спільний проект Театру на Подолі та театру "Мізантроп" - "Орестея", який базується на міфах Есхіла і Евріпіда. Сценічна версія -... ( подробнее )

Виставка української художниці увійшла в топ-11 культурних подій Нью-Йорка

Новини культури: Американський портал Artnet News назвав в числі 11 головних культурних подій тижня в Нью-Йорку виставку української художниці Зінаїди "4.5.0.".

Згідно з повідомленням Artnet News, це перша персональна виставка Зінаїди в США. У фокусі виставки – образи і міфи, що оточують тематику жінки та жіночої ідентичності, які художниця... ( подробнее )

Іспанське фехтування і його відродження

Новини культури: Іспанське фехтування ще з XV-XVI століть було і по праву залишається найсильнішою військовою системою.

Ми пам'ятаємо з історії, як Карл V, найбільший державний діяч Європи першої половини XVI століття, завдяки іспанському фехтування завойовував цілі держави, чим вніс найбільший внесок в історію серед правителів того часу.... ( подробнее )

Влітку і восени в столичному парку Шевченка відбудеться ярмарок "Мистецтво лікує"

Новини культури: Організаторами ярмарку будуть комунальне підприємство "Київська спадщина" та громадська організація "Фарби життя".

У столичному парку імені Тараса Шевченка влітку і восени відбудеться тематичний ярмарок "Мистецтво лікує", повідомили в Київській міській державній адміністрації.

У відомстві зазначили, що метою заходу... ( подробнее )

Фотограф звинуватив автора обкладинки National Geographic в плагіаті

Новини культури: Словацька фотограф Матус Бенче звинуватив у плагіаті фотографа National Geographic Вона Уоллеса, чия фотоілюстрація нещодавно прикрасила обкладинку видання.

Днями журнал National Geographic випустив обкладинку, з допомогою якої спробував привернути увагу до проблеми забруднення навколишнього середовища пластиком: на фотоілюстрації... ( подробнее )

У Нідерландах знайшли невідому картину Рембрандта

Новини культури: На думку експертів, картина була написана в 1634 році.

Невідома раніше картина Рембрандта Харменса ван Рейна була виявлена в Нідерландах. На думку експертів, портрет невідомого юнака міг бути написаний художником в 1634 році.

Передбачається, що картина називається "Портрет молодої людини" і є частиною диптиха.

Картину... ( подробнее )

banner13