Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Розваги в Ростові-на-Дону: кінотеатри


Опубликованно 05.12.2018 00:18

Розваги в Ростові-на-Дону: кінотеатри

Ростов-на-Дону – один з 15 міст-мільйонників Росії, що знаходиться на 10 місці по чисельності населення і є науково-освітнім, культурним і промисловим центром південної частини країни.

У Ростові-на-Дону, найбільшому місті півдня Росії є достатньо можливостей не тільки для отримання освіти та заробітку, але і для розваг та відпочинку. Тут налічується близько десятка театрів, філармонія, кілька культурних центрів і музеїв, а також 12 діючих кінотеатрів. «Великий»

Один з найбільш популярних кінотеатрів Ростова-на-Дону – «Великий», розташований в центрі міста за адресою вул. Червоноармійська, 105. Сюди можна добратися на автобусах під номерами 29, 40, 80, 85, 55 та інших, доїхавши до зупинки «Кіровський проспект».

Цей кінотеатр Ростова-на-Дону включає в себе 11 залів в сумі на 1 122 крісел. Окрім звичайних місць, можна також придбати квитки в VIP-зал підвищеної комфортності і насолодитися фільмом в більш зручному ергономічному кріслі.

На території кіноцентру розташований фудкорт, де можна перекусити до або після сеансу, а також розважальний центр для дітей.

Кінотеатр Ростова-на-Дону «Великий» має систему бонусів, випускаючи власну клубну карту. Придбати її можна безпосередньо в касі кіноцентру за 100 рублів, після чого власник буде отримувати бонусні бали і розплачуватися ними за квитки, попкорн, напої. Бонусами можна сплатити до 100 % вартості.

Важливо те, що квитки на сеанс можна придбати не лише у касі центру, але і на офіційному сайті «Великого», що особливо зручно в дні прем'єр нових фільмів, коли всі місця в залі можуть бути зайняті. «Кіномакс»

Мережа кінотеатрів «Кіномакс» функціонує в 23 містах Росії, в тому числі і в Ростові, де розташовані «Кіномакс-IMAX» (вул. Заплавна, 1, ТРЦ «Мегамаг»), «Кіномакс-Дон» (вул. Омська, 2б, ТРК «Мегацентр Горизонт») і «Кіномакс-Плаза» (Комуністичний пр., 30, ТРЦ «Плаза»).

Кожен з цих кінотеатрів Ростова-на-Дону обладнаний стандартними місткими залами з комфортними шкіряними кріслами і новітньою апаратурою, що забезпечує повне занурення в атмосферу фільму.

Крім цього, в «Киномаксе-IMAX» створений спеціальний дитячий зал з кольоровими пуфиками замість крісел для перегляду мультфільмів.

Періодично проводяться дні акцій і знижок. Наприклад, в «Киномаксе-Дон» кожен понеділок, вівторок і середа оголошено днем кіно, коли квиток на будь-який сеанс з 11 години коштує 160 рублів. Також можна скористатися пільгами для пенсіонерів, школярів, студентів та осіб з обмеженими можливостями. «Будинок Кіно»

Один з найстаріших кінотеатрів Ростова-на-Дону - «Будинок Кіно», не можна назвати величезним порівняно з вищезгаданими «Великим» і «Киномаксом» - він включає в себе 2 зали на 196 місць. Однак, незважаючи на це, багато жителів Ростова називають «Будинок Кіно» своїм улюбленим кінотеатром.

Адреса кінотеатру Ростова-на-Дону «Будинок Кіно» - вул. Пушкінська, 215, куди можна доїхати на автобусах 80, 98, 55 і трамваї 4.

Крім показів нових фільмів, час від часу тут також проводяться різні цікаві кінофестивалі – «Тиждень французького кіно», «Фестиваль угорського кіно» та інші. Для цього обладнаний спеціальний «Арт-зал на 42 місця. Автор: Dina Askarova 31 Жовтня, 2018


banner14

Категория: Культура

Розваги в Ростові-на-Дону: кінотеатри


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.