Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Эйдман про ядерні загрози Путіна: "Не дають спокою лаври Кім Чен Ина, але у США дубина товщі"


Опубликованно 05.12.2018 06:20

Эйдман про ядерні загрози Путіна:

Ядерні загрози - це останні спроби Кремля і особисто Володимира Путіна примусити Захід до "любові". Цей спосіб він перейняв у північнокорейського колеги Кім Чен Ина.

Своїми думками про ядерну істерії в РФ поділився вFacebook відомий російський соціолог і опозиціонер Ігор Эйдман, передає "Диалог.UA".

Він звернув увагу на те, що погрози Кремля знищити світ ядерними боєголовками стають все більш чіткими і гучними. Чого тільки стоитзаявление агресора Путіна про "сдохнувших ворогів" і "потрапили в рай росіян", що викликало переполох у світі. Його слова тут же підхопили штатні пропагандисти і "експерти" Кремля, почали наполегливо популяризувати ідею ядерної війни.

"Ядерний шантаж входить в моду, стає провідним напрямком російської пропагандистської риторики і зовнішньої політики", - прокоментував істерію Эйдман, уточнивши, що останнім заявлениеПутина в стилі "тримайте мене семеро, япсихический" має тонкий розрахунок.

"Путіну не дають спокою лаври Кім Чен Ина", - додав експерт. Він звернув увагу на те, що світові диктатори, замість забезпечення гідного життя своїм громадянам, які дуже люблять шукати зовнішніх ворогів і загрожувати світу винищенням. Путін в цьому не оригінальний.

"Ядерний шантаж здається йому простим засобом вирішення всіх проблем, ідеальним інструментом примусу до світу любові. Адже це так в стилі мафіозі: "Добрим словом і револьвером можна досягти більшого, ніж одним добрим словом". Тільки у Кремля замість револьвера - ядерна дубина. Погрожуючи їй, він намагається зґвалтувати Захід. Правда, забуває, що в американців ця дубина набагато довші і товщі", - анонсував Эйдман провал Кремля.

Нагадаємо, раніше "Диалог.UA" повідомляв, що слова Путіна про ядерне апокалипсисепривели в шок росіян. Макаревич даженаписал з цього приводу пісню, а Пєскову довелося неловкообъясняться.


banner14

Категория: Общество

Эйдман про ядерні загрози Путіна: "Не дають спокою лаври Кім Чен Ина, але у США дубина товщі"


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.