Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

"Дивлюся, три дівчинки на валізах плачуть", - президент ФБУ Бринзак потроллил росіян втечі біатлоністок


Опубликованно 06.12.2018 00:54

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак майстерно пішов від відповіді на питання про перехід в українську збірну 3 російських біатлоністок.

Російські ЗМІ в люті через заяви Бринзака, передає "Диалог.UA".

Варто відзначити, що в РФ оченьостро сприйняли новину опереходе троихбиатлонисток Катерини Бех, Анастасії Рассказовой і Оксани Москаленко в збірну України. Спортсменоузаклеймили "предательницами".Історія досі не відпускає росіян. Так, подробиці скандалу журналісти спробували особисто у президента ФБУ Бринзака. Однак той не тільки нічого не розповів, але ще й жорстко потроллил росіян.

"Ситуація була така: їдеш по дорозі, дивишся — три дівчата сидять на валізах і плачуть — грошей немає, куди їхати і що робити, не знають. Довелося пригальмувати, "підібрати" і допомогти дітям займатися улюбленою справою", - натякнув Бринзак на справжній стан справ.

Він підкреслив, що біатлоністки самі безпосередньо звернулися у ФБУ з проханням приєднатися до української збірної. Їх прийняли, і вони вже виступають під українським прапором. У найближчому майбутньому Бех, Рассказова і Москаленко отримають українське громадянство.

Варто зазначити, що спортсмени почали масово тікати з РФ через допінговий скандал, в результаті якого вони втратили можливість брати участь у міжнародних змаганнях.

Нагадаємо, раніше "Диалог.UA" повідомляв, що масова втеча спортсменів з РФ триває: чемпіонка Шумилова і ще 2 биатлониставыбрали Молдову.


banner14

Категория: Спорт

"Дивлюся, три дівчинки на валізах плачуть", - президент ФБУ Бринзак потроллил росіян втечі біатлоністок


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.