Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Путін висловився з приводу недавніх псевдовыборов в "Л/ДНР" - подробиці


Опубликованно 06.12.2018 01:40

Путін висловився з приводу недавніх псевдовыборов в

Володимир Путін в досить зухвалій формі висловився з приводу виборів на окупованих частинах Донецька і Луганська. Він вважає, що вони були неминучі, враховуючи останні події на цих територіях.

Президент Російської Федерації вважає, що такі "вибори" були неминучими. Такою думкою він поділився під час прес-конференції у Сінгапурі 15 листопада, передає "Диалог.UA" з посиланням на "Гордон".

"Що стосується засудження подібних виборів, ми з якихось причин не чули про критику вбивств, які відбуваються на території даних республік. Ось у чому суть справи", - почав російський лідер Володимир Путін.

Однак далі його риторика стала більш обурливою. Він повідомив, що такі псевдовыборы є неминучими, незважаючи на те що Європа і Америка не бачать в "Л/ДНР" ніяких політичних або законодавчих підстав для таких "виборів".

"На самому початку необхідно було б засудити вбивства, які там відбуваються на політичних підставах. Цим була викликана реакція жителів. Але що думали ті, хто організовує подібні злодіяння? Безумовно, такі "вибори" були неминучі", - зазначив Путін.

Нагадаємо, в "Л/ДНР" призовників, які ухиляються від медичного обстеження, незабаром будуть перевіряти на лояльність Путіну. У свою чергу, екс-депутат Марков розповів про те, коли на Донбас прибули військові з Російської Федерації.


banner14

Категория: Общество

Путін висловився з приводу недавніх псевдовыборов в "Л/ДНР" - подробиці


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.