Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Зелений спалах у небі над російським містом потрапила на відео


Опубликованно 06.12.2018 03:18

Зелений спалах у небі над російським містом потрапила на відео

window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight = 185;

Великий новосибірський планетарій опублікував в мережі відео, на якому зображений спалахнув над містом космічний об'єкт. Запис з'явився у вівторок, 27 листопада, на офіційній сторінці організації во «ВКонтакте».

Природне явище було зафіксовано 27 листопада близько 9:00 ранку за місцевим часом. На кадрах можна розглянути політ, імовірно, яскравого боліда в небі над Дзержинським або Калінінським районом Новосибірська.

Вчені звернулися до місцевих жителів з проханням надсилати відеозапису незвичайного явища, щоб проаналізувати їх і встановити точні характеристики об'єкта.

У коментарях до запису очевидці поділилися враженнями від побаченого. «Вранці вийшов на балкон потягнутися і вдихнути свіжого повітря, в цей час побачив, як ця штука падає вниз, залишаючи за собою шлейф зеленого кольору — дуже незвично і красиво», — розповів новосибірець.

Подія здивувало вчених, так як активних метеорних потоків зараз немає, розповів «Комсомольській правді» заступник директора Великого новосибірського планетарію Ілля Орлов. «Це хвіст від цього метеорного потоку, то це просто одиночний метеор, треба з'ясовувати. Дуже цікаве явище, гідне вивчення», — розповів він.

У серпні жителі Сургута і Нафтоюганська (ХМАО-Югра) помітили в небі летить об'єкт, схожий на метеорит. Очевидці зняли його на відео і поділилися незвичайними кадрами в мережі.


banner14

Категория: Наука

Зелений спалах у небі над російським містом потрапила на відео


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.