Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Пітер Гебріел: дата народження, біографія, особисте життя, сім'я, альбоми та фото


Опубликованно 06.12.2018 05:48

Пітер Гебріел: дата народження, біографія, особисте життя, сім'я, альбоми та фото

Пітер Гебріел – неординарна особистість, артист, якого люблять люди з хорошим музичним смаком. Протягом усього свого творчого шляху він пройшов шлях від учасника нікому не відомої групи до знаменитого драматичного виконавця. Давайте познайомимося з ним ближче.

Пітер Габріел отримав світове визнання як талановитий музикант, співак, автор багатьох відомих пісень та кліпів. Він починав свою кар'єру в творчому проекті Genesis, який в той час користувався величезною популярністю. Співак пішов з групи в 1975 році, що засмутило численних шанувальників Genesis, однак у сольній кар'єрі він домігся набагато більших успіхів.

Початок

Біографія Пітера Гебріела почалася 13 лютого 1950 року в столиці Великобританії Лондоні. Все своє свідоме життя він займався музикою, написанням текстів. Коли Пітер написав свою пісню в 12 років, він навіть і не припускав, що його чекає такий успіх. За спогадами співака, його перша пісня була присвячена равликам. У той час, коли його однолітки вже думали про дівчат, Пітер, за його власним визнанням, писав пісні про своїх тодішніх інтересах.

Genesis

Коли Пітер навчався в англійській школі Charterhouse в невеликому містечку Сюррее, він познайомився з Тоні Бенксом, Майком Резерфордом і Ентоні Филипсом. Разом з ними Пітер створив швидко стала відомою групи Genesis. Незабаром у них вийшов перший сингл під назвою The Silent Sun, який зазвучав на радіо в 1968 р. Незабаром, на превеликий жаль, Ентоні покинув групу з причини важкої хвороби. Але хлопці хотіли рухатися далі, і тому стали шукати заміну. До того ж, в групі залишалося вакантним місце барабанщика. Пошуки увінчалися успіхом, і в 1970 р. в музичний колектив прийшли Стів Хакетт і Філ Коллінз. Пітер Гебріел виступав у складі Genesis з 1967 по 1975 рік. Основною задачею, яку він активно виконував, було написання пісень. Їх тематика була абсолютно різною – від любовної і міфічної до гумористичної. Іноді пісні Пітера Гебріела абсолютно не мали ніякого сенсу. Вільне плавання

Після відходу з Genesis Пітер вирішив відпочити. Протягом деякого часу він знаходився в сільському будиночку з сім'єю, але несподівано в кінці 1975 року з'явилася інформація, що скоро побачить світ перший сольний альбом Пітера Гебріела. Співак багато працював над своїм альбомом, процес тривав близько року. Головним завданням співака стало випустити альбом, який би не нагадував слухачам про те, що він був учасником групи Genesis. У той час в пресі публікувалася безліч інтерв'ю Пітера, в яких він порівнював свій сольний альбом з творчістю Genesis. Співак стверджував, що тепер у його творчості будуть переважати в основному пісні на особисті теми, так як раніше у нього не було можливості писати про свої почуття. Платівка, на обкладинці якої було написано просто Peter Gabriel, побачила світ на початку 1977 року.

У березні по радіо вперше заграла пісня Solsbury Hill. Трек відразу ж став користуватися неймовірною популярністю і зайняв 13-е місце в британському хіт-параді. У пресі відразу стали з'являтися домисли і припущення про те, що пісня символізує прощання з групою, якій Пітер віддав кілька років. Але співак стверджував, що його неправильно зрозуміли, що ця пісня про те, що потрібно вміти розлучатися з минулим, розуміти, що все на краще, і скинутий баласт дозволить тобі йти вперед. Весь альбом був продуктом творчих пошуків зірки – єдиного стилю не проглядалося, кожна композиція була несхожа на попередню.

1978

Продюсером наступного сольника Пітера Гебріела став Роберт Фріпп, і з цієї причини творчий пошук музиканта продовжувалося. Фріпп дав точну характеристику співака як людину, яка абсолютно точно знає, чого він хоче, але прийняття рішень дається йому дуже важко. Музика Пітера Гебріела прекрасна, але вона не хаотична і не пишеться за натхненням, а скоріше навпаки, ретельно вибудувана. Це відбувається не тому, що Пітер перфекціоніст, а скоріше тому, що йому властиво педантично докопуватися до суті речей. Влітку 1978 року вийшов другий альбом Гебріела. Примітно те, що ні у першого, ні у другого альбому не було офіційної назви – шанувальники називали альбоми самі, орієнтуючись на їх обкладинку. Тому у першого неофіційну назву Car, а у другого – Scratch («Подряпина»).

Подібний хід був ініціативою артиста, який спеціально не хотів давати своїм альбомами назви. Їх можна було розрізнити і дізнатися тільки по картинці на обкладинці. У другому альбомі не було однозначної хіта, але Пітер продовжував просуватися по шляху творчого пошуку. Нововведення

Хоча Пітер був досить впізнаваною фігурою в світі шоу-бізнесу, його платівки не користувалися особливим попитом. А ось третій альбом Пітера Брайана Гебріела, всупереч очікуванням, мав неймовірний успіх і в Англії, і в США. Команда Гебріела зробила все, щоб порадувати шанувальників: були придбані по тим часам небачені нововведення – семплер і програмована драм-машина, що дозволяє надавати музиці сучасне звучання. На думку Пітера, новизна і незвичність звучання – це те, що було необхідно публіці. Метою було відкинути все те, що набило оскому.

1980

Через рік запис третього альбому була завершена. Третій альбом також не мав офіційної назви, і поетом шанувальники охрестили його Melt («Розтанув»). Успіх не змусив себе довго чекати – вже через тиждень після виходу альбом був на вершині британського хіт-параду. На цей раз музиканта і його команді вдалося створити те, що знайшло відгук у душах слухачів. Однією з найпопулярніших композицій стала Games Without Frontiers, якої навіть вдалося побити успіх знаменитої Solsbury Hill. Третій альбом вийшов трохи агресивним і повним незвичних по тим часам звуків. Пітер в цих піснях торкнувся теми, які хвилювали його: самотність, боротьба з труднощами, життєві негаразди. Спочатку не планувалося створювати такий альбом, але душевні переживання Пітер звик висловлювати в музиці.

WOMAD

У 1980 році співак став засновником фестивального напрямки WOMAD (World of Music, Arts and Dance, тобто «Світ музики, мистецтва і танців»). WOMAD був серією міжнародних фестивалів, де співіснували поруч традиційна музика та сучасні стилі мистецтва і хореографії танцюристів та музикантів з усієї планети. У 1993 році WOMAD став платформою для заснування Real World Studios.

У 1986 році один з сольних альбомів Пітера Гебріела So був удостоєний вищої музичної нагороди «Греммі». Крім приголомшливих музичних композицій, альбом відрізнявся відмінною якістю відеокліпів, в яких талант Гебріела був розкритий у всіх гранях. Відео з цього альбому під назвою Sledgehammer зібрала всі можливі музичні нагороди, існуючі на той момент. Самої іменитої і значущою для Пітера нагородою стало перше місце в британському чаті Rolling Stones TOP-100. Найчастіше цей кліп транслювався на каналі MTV.

Кількома роками пізніше Габріел створив свій особистий музичний лейбл Real World Records, дав путівку в життя і на естраду багатьом талановитим людям з усього світу.

Пітер Гебріел зараз

В даний час Гебріел особливу увагу приділяє своєму музичного лейблу Real World і організовує інтернаціональні фестивалі WOMAD. На початку нульових він випускав компакт-диски, комбінують можливість запису аудіо та відео. У 2000 році з'являється спектакль, в якому Пітер одночасно приймає участь і керує постановкою. Він називається OVO: Millennium Show. Його вихід приурочений до настання нового тисячоліття, в ньому були задіяні самі нові технічні можливості того часу. Пітер і в театральній постановці втілив свою ідею про єдність всіх народів: у виставі брали участь зірки різних національностей та культур, такі як Елізабет Фрейзер, Нена Черрі, Иарла О Ліонардо, Річі Хэвенси та інші. Автор: Роман Трухтанов 27 Вересня, 2018


banner14

Категория: Культура

Пітер Гебріел: дата народження, біографія, особисте життя, сім'я, альбоми та фото


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.