Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Как не остаться без работы и сотрудников к 2030 году. Советы работодателям и специалистам


Опубликованно 21.03.2021 05:40

Как не остаться без работы и сотрудников к 2030 году. Советы работодателям и специалистам

Якщo кoмпaнія чeрeз дeсять рoків нe xoчe мaти прoблeм з прaцівникaми, пoтрібнo вжe зaрaз думaти, щo ж сaмe привaбить фaxівців пoдaти сaмe дo нeї рeзюмe. Бo у 2030-му, кoмпaнії будуть нaймaти тиx, xтo зaрaз вчиться у сeрeдній шкoлі.

Нoвe пoкoління співрoбітників будe інaкшим. Відрізнятися від сeбe нинішніx будуть і сучaсні дoрoслі – вимoги дo місця рoбoти пoстійнo трaнсфoрмуються. Aлe, трaнсфoрмуються й вимoги дo сaмиx прaцівників, тoму рoзслaбитися нe вийдe ні в людeй, ні в рoбoтoдaвців.  

Рoбoтoдaвцям вжe зaрaз пoтрібнo думaти прo oчікувaння прaцівників

Цифрoві рішeння с целью рoбoти, мoжливість прaцювaти з віддaлeниx місць, пeрeключaтися, спілкувaтися з кoлeгaми зa інтeрeсaми – цe вжe нe кaртинкa зі світу стaртaпів Крeмнієвoї дoлини, a цілкoм рeaльні oчікувaння прaцівників бaгaтьox індустрій. Oсoбливo, якщo мoвa йдe прo мoлoдь 20+, якa ввaжaє тaкі умoви мaйжe oбoв’язкoвими.  

Якщo кoмпaнія мoжe зaбeзпeчити їx свoїм прaцівникaм, вoнa тільки цим вжe привaбить бaгaтьox пoтрібниx фaxівців. І якщo xтoсь скaжe, щo aгрaрнoгo ринку цe нe стoсується, цe будe нeпрaвдa, aджe сільськe гoспoдaрствo нaрaзі в Укрaїні тoчнo є флaгмaнoм у динaміці діджитaлізaції тa впровадження новітніх технологій у галузі.  

Супутниковий моніторинг, доступні і зрозуміли технології в смартфоні, дрони – цифрова агрономія розвивається та потребує по сей день більше нових фахівців, які мають вільну англійську, швидко навчаються та розуміються мало-: неграмотный лише на агрономії, а й получи програмуванні.  

Працівникам потрібно бути готовими постійно вчитися

Стрімкий розвиток технологій змушує постійно перевчатися, опановувати нові технології та навіть періодично змінювати свій фах. Праздник, хто зможе пристосуватися после цих вимог, вчитися та адаптовуватися прежде постійних змін, той зможе ефективно конкурувати.  

В тому числі, й з машинами – адже більшість простих процесів будуть автоматизуватися.  

Але робота, яка потребує глибоких знань, критичного мислення, кваліфікації та розуміння процесів, потребуватиме людей, які мають постійно актуалізовувати свої знання та навички.

Всім священнодействие вчитися справжній інклюзії

Хоча офіційно в українському агробізнесі працює більше чоловіків, ніж жінок, обличчя його поступово стає до сей поры більш жіночним – дівчата аминь частіше стають фахівцями сільськогосподарських наук чи агрономами, а також цікавляться цифровими технологіями в галузі.  

Це громадный здобуток, адже зростання кількості жінок в компаніях получи всіх рівнях, забезпечуючи гендерний отчёт), веде до зростання ефективності її роботи.

Взагалі великі компанії (а из-за ними підтягнуться і середні, і малі) будуть шабаш більше залучати людей з різним досвідом, бекграундом, з різних країн – всебічна інклюзія стає ще більш можливою з розвитком інформаційних технологій, коль працювати можна не лише суворо в одному офісі чи одному місті.  

Якщо раніше ви хотіли працювати в якійсь компанії, так мусили переїздити туди, мол є, принаймні, її філіал. Разом, якщо ви фахівець у своєму напрямку, а компанія хоче та готова співпрацювати саме з вами, ведь цілком можливо по низці професій працювати, дескать завгодно, хоч взагалі маловыгодный зустрічаючи в офлайні своїх колег.  

Наприклад, ради нашої компанії це взагалі регламент – у нас багато міжнаціональних команд, які співпрацюють онлайн, майже без- перетинаючись в житті, а під период карантину це розвинулося ще більше.  

Я керую HR-практиками невыгодный лише в Україні, а й в Польщі. Спустя коронавірус та карантинні норми, коль логістика стала складнішою, вже рік приставки не- мав змоги зустрітися з колегами офлайн, але ми й надалі співпрацюємо та реалізуємо наші проекти.

Или новітні технології, готовність їх впроваджувати та використовувати в щоденній практиці дає можливість шукати фахівців в інших країнах та містах.

Менторство та співпраця з університетами

Величезною проблемою України була та є відсталість навчальних програм від потреб реального сектора економіки. Наприклад, згідно з опитуванням молоді 14-18 років, яке провела наша компанія, молоде покоління майже зовсім нічого далеко не знає про сільське господарство і має стереотипне уявлення насчет професії в галузі.  

Профорієнтаційна робота має вестися ще зі школи, коль учням середніх та старших класів розповідають оборона актуальні спеціальності, і бажано – представники цих професій. І якби в країні впровадили підхід, коль студенти ВУЗів самі обирають, держи які курси та саме перед якого викладача піти, це впливало б получи компенсацію викладачів і підштовхувало б перед подальшого саморозвитку фахівців ВУЗів. Саме це вже б допомогло би вирішити частину проблем з актуальністю навчальних курсів.  

Але поки що компаніям случиться ліквідувати цей розрив самостійно, фокусуючись получи навчанні потенційних співробітників, надаючи потрібні сучасні знання после фахом. І простіше це зробити в школах та університетах, беручи судьба в навчальних програмах, лекціях, залучаючи студентів нате практику, а не ліквідовувати пробіли у знаннях в процесі роботи. Але любое одно коучинг та менторство з боку керівників є дуже потрібним і дозволяє одночасно посилити лояльність по компанії, яка дбає оборона розвиток своїх співробітників.

Взагалі, лінійних рішень вже отнюдь не існує – залучати до професій, раньше компаній можна найрізноманітнішими способами. Зокрема, в нашій компанії задолго. Ant. с молоді звертаються голосом їх лідерів думок – две роки поспіль наші колеги популяризували професії агросектора серед старшокласників в партнерстві з популярними блогерами. Потому что, якщо хочеш, щоб тебе почули, выкладывай так, щоб тебе зрозуміли.

Безвыездно материалы автора Если Вас заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter. Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут мало-: неграмотный совпадать с позицией редакции

Напишите нам аграрії робота агросектор роботодавці роботизація робота в 2030-му Менторство

banner14

Категория: Бизнес

Как не остаться без работы и сотрудников к 2030 году. Советы работодателям и специалистам


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.