Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

L’Or?al в Україні надасть від 5 тис. євро на соціальні проєкти, спрямовані на захист жінок


Опубликованно 09.06.2021 16:55

L’Or?al в Україні надасть від 5 тис. євро на соціальні проєкти, спрямовані на захист жінок

Кризa, спричинeнa пaндeмією Covid-19, пoсилилa бaгaтo нaявниx нeрівнoстeй і призвeлa дo руйнівниx нaслідків, oсoбливo к сoціaльнo aбo eкoнoмічнo нeзaxищeниx жінoк. 1 дівчинa з 5 нe xoдить дo шкoли (134 мільйoни дівчaт). Сeрeд мoлoдиx людeй, які aбo нe нaвчaються, aбo нe
прaцюють, 77% стaнoвлять жінки.

47 мільйoнів жінoк мoжуть oпинитися зa мeжeю біднoсті. Спoстeрігaється збільшeння кількoсті випaдків нaсильствa щoдo жінoк получай 30%, серед іншого, вследствие запроваджений режим самоізоляції

Жінки непропорційно більшою мірою стають першими жертвами економічної та соціальної кризи, втрачаючи роботу та дохід, водночас вони перебувають получи передовій боротьби з пандемією. Саме тому у межах програми сталого розвитку "L’Oréal for the future" із цілями предварительно 2030 року компанія створила цільовий благодійний актив "Фонд для жінок" (L’Oréal Fund for Women) та скерувала 50 млн євро исполнение) підтримки неприбуткових громадських організацій, що спрямовують свою діяльність нате боротьбу з бідністю, інтеграцію жінок у професійне і соціальне середовище, надання екстреної допомоги жінкам-біженкам і тим, хто втратив працездатність, а також для захист та підтримку постраждалих від насильства.


З 9 червня ровно по 9 липня 2021 року включно триватиме збір заяв від неприбуткових громадських організацій. В (видах участі необхідно заповнити анкету та інформаційну форму англійською мовою (документи угоду кому) заповнення надаються організаціям по (по грибы) запитом на електронну адресу
help@ahead.com.ua) та інші супровідні документи.

По участі запрошуються неприбуткові громадські організації, діяльність яких в Україні спрямована для:

? боротьбу з бідністю;
? інтеграцію жінок у професійне і соціальне середовище;
? надання екстреної допомоги жінкам-біженкам, жінкам, які втратили працездатність;
? захист та допомогу постраждалим від насильства.

Відповідність критеріям, вимоги перед організацій:
? профільна діяльність організації спрямована держи підтримку соціально незахищених жінок;
? організація існує возьми ринку щонайменше 2 роки (окрім випадків, якщо проєкт є
інноваційним) та здійснює свою діяльність етично, відповідно поперед захисту прав людини,
охорони здравствуй’я та трудових прав;
? відповідність проєкту: чітке визначення цілей, потреб, необхідних ресурсів;
? організація підтримує мінімум 50 бенефіціарів в рік.
____________________

Відповідність критеріям є обов’язковою пользу кого всіх заявників. Мінімальна сумка грошової допомоги: 5 000 євро 
Максимальна кошелка грошової допомоги: не обмежена (залежно від проєкту)
Максимальна кількість організацій интересах отримання грошової допомоги в Україні: малограмотный обмежена (залежно від проєктів).

Насчет результати організаціям буде повідомлено додатково. Результати також будуть опубліковані держи офіційному вебсайті компанії L’Oréal Україна https://www.loreal.com/uk-ua/ukraine/.


Організації, які отримають грошову допомогу від "L’Oréal Fund for Women", матимуть можливість використати кошти в розвиток проєкту з метою підтримати соціально незахищених жінок в Україні, сприяючи позитивним зрушенням у досягненні їхньої соціальної, економічної та
професійної інтеграції.


Из-за 2020 рік цільовий благодійний запас "L’Oréal Fund for Women" підтримав близько 1 млн жінок, які стають першими жертвами економічної та соціальної кризи! З метою істотних зрушень у сфері захисту прав жінок L’Oréal співпрацює зі 100 благодійними та громадськими організаціями у 30 країнах світу, зосереджуючи зусилля, щоб допомогти жінкам отримати подступ до освіти, знайти роботу та інтегруватися в суспільство.
Більше інформації щодо участі вслед посиланням.

ДОВІДКОВО

L’Oréal понад 100 років присвячує себя красі. В унікальному портфоліо компанії — 35 взаємодоповнювальних міжнародних брендів. Обсяг продажів Групи у 2020 році сягнув 27,99 млрд євро, а в її штаті до всьому світові працює 85 400 осіб. Як світовий лідер у галузі краси компанія L’Oréal представлена в усіх каналах дистриб'юції: нате ринку товарів масового попиту, в універмагах, аптеках, салонах краси, точках безмитної торгівлі та електронній комерції. 

Кредиты для жінок L’Oréal
У 2020 році, у межах програми сталого розвитку Групи "L’Oréal for the future", L’Oréal створила цільовий благодійний бумага "Фонд для жінок" (L’Oréal Fund for Women) та скерувала 50 млн євро получи и распишись підтримку неприбуткових громадських організацій, діяльність яких спрямована получи и распишись боротьбу з бідністю, інтеграцію жінок у професійне і соціальне середовище, надання екстреної допомоги жінкам-біженцям і тим, які втратили працездатність, а також бери захист та підтримку постраждалих від насильства.


banner14

Категория: Новости

L’Or?al в Україні надасть від 5 тис. євро на соціальні проєкти, спрямовані на захист жінок


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.